Saturday, August 1, 2009

üzgünüm ..

..çeneniz ve hatta yüzünüz kasılıp kalabilir .. bir kelimeyi tekrarlayıp durursunuz .. diliniz ve çeneniz hükmeder size ve beyninize , eliniz ayağınız titrer , durduramazsınız kendinizi , vücudunuzda akan kanın hızını hissedersiniz , korkarsınız bir de.. ayaklarınız tutmaz artık , yerdesinizdir .. diliniz aynı kelimeyi tekrarlar , her tekrarda artık kelime o kelime olmaktan çıkar .. siz bile anlam veremezken durduramazsınız kendinizi .. çevrenizde biri varsa yardım etmek ister , ama hiç bir şey gelmez elinden .. siz de ona "aslında iyiyim , düzelirim yakında , sen üzülme benim için " demek istersiniz .. diyemezsiniz.. içinizde kalır .. ve bu durumun hiç geçmemesinden korkmaya başlarsınız , bir hastalığa dönüşmesinden ..

yani en sevdiğiniz insanlardan biri , sizi çok yanlış bir şekilde yargılarsa bütün yaşadıklarınızı , yaşınızı ve duygularınızı hiçe sayarak .. o zaman bir sinir krizi geçirirsiniz.. izi hep içinizde kalacak ve aynı yüzü her gördüğünüzde her seferinde su yüzüne çıkacaktır ..

üzgünüm ..

No comments:

Camdan mezbahalar *

Bu yazıda hayvanlara yapılan işkencelerin videosunu neden izlemediğinizi ve neden izlemeniz gerektiğini yazıcam. " Kaz tüyünün n...