Saturday, May 30, 2009

ışıkları kapatalım

Keşke içimizden geçen cümleler bazen alt -yazı gibi de geçse .. ya da köşede bi yer de birileri bizim düşündüklerimizi işaret diliyle anlatsa ..spontan çeviren olsa dilimizden dökülenleri türkçe kelimeleri türkçe açıklasa .. bir bakış yetse mesela içerde olup bitenleri ve hatta bitmeyenleri anlatmaya ..
konuşmak bazen hiç bir şey ifade etmese bile sabahlara kadar konuşsak mesela birileri de dinlese .. hepsinin amacı daha iyi anlaşılmaksa eğer ve sonuçta kimse anlamıyorsa kapasak içimizdeki ışıkları da kimse bizi görmese ..

gölgemin uzadığı zaman dilimlerinde seni özlemek şu aralar en sık yaptığım şeylerden biri .. sense..

'usta' filminin tortusu kaldı zihnimde .. 'insan inandığı şeyden vazgeçer mi hiç?' .. geçer ! demiş başrolü oynayan yetkin dikinciler filmin galasında .. ve kendisi şöyle yazdı konuk defterimize '.. çünkü herkes elinden geleni yaparsa gerçek olur hayaller.' bugünlerde hayallerini gerçekleştirmek için gücü kalan birilerini görmek güzel olurdu .. ne güzel olurdu..

1 comment:

adsoy said...

inanmak işte bütün mesele bu!

Camdan mezbahalar *

Bu yazıda hayvanlara yapılan işkencelerin videosunu neden izlemediğinizi ve neden izlemeniz gerektiğini yazıcam. " Kaz tüyünün n...