Monday, May 5, 2008

Bugün yine soran gözlerle bana bakıyordu . Gözümü açar açmaz karşımdaydı yine ve hayatımın gidişatından hiç memnun olmayan gözlerini dikmişti üstüme ,soru yöneltmesine bile gerek yoktu zira gözleri konuşuyordu , diyordu ki “??????????????????????”
Ama benim verecek bir cevabım yoktu , ama bir cevabım olması gerekirdi ona verecek. Ondan başkası sorsaydı bana bu soruyu cevaplamak zorunda hissetmezdim kendimi , ama o soruyordu . Yüzüme iki kere su çarptım , kendime gelmek için , tekrar baktım ona , sular gözünün içine kaçmıştı , onlarda daha sonra yine dışarı akacaktı . Gözler-im-in içindeki soru işaretleri geçici bir süre boğuldular dalgaların içinde , evet geçici bir süre , çünkü soru işaretleri ölmezler ,sadece büyürler.
Hazırlanmaya başladım . Sular içinde yüzen soru işaretleri dolu gözüme koyu renk bir rimel sürdüm . ve makyajım bitti. Üstüme çok severek aldığım kahverengi tshirtümü , kahverengi hırkamı , kahverengi pantolunumu giydim .Çillerimle ve bal rengi gözlerimle uyum içinde olan uzun, dalgalı , kahverengi saçlarımı ördüm ve kahverengi bir tokayla tutturdum . Renksiz hayatımı renkli bir alemdeymiş gibi gösterme çabası içinde olmadığımdan evden çıkarken ayağıma giydiğim çizmelerimde tam olarak tahmin ettiğiniz renkteydi.

No comments:

Camdan mezbahalar *

Bu yazıda hayvanlara yapılan işkencelerin videosunu neden izlemediğinizi ve neden izlemeniz gerektiğini yazıcam. " Kaz tüyünün n...