Tuesday, July 31, 2007

hayatı ıskalamak


27.07.07 tarihinde İstanbul'a doğru yola çıkmadan önce garda çekmiştim bu fotoğrafları ...aralarındaki farkların yarattğı uyumu görünce böyle birleştirdim .. konusu ; "hayatı ıskalamak" böyle deyince de aklaıma Nazım geldi " hayatı ıskalama lüksün yok senin!"
hani bu resimdeki gibi anlar olur .. birbirini seven iki insan .. ayrılırlar.. tam tersi yönde yürümeye başlarlar.. bi süre sonra kız döner bakar , ama diğeri yürümektedir kendinden emin ya da sadece öyle gözükür.. sonra kafasını çevirir , onun önüne dönmesiyle diğerinin arkasına bakması bir olur .. işte budur "hayatı ıskalamak" ve bir şansınız daha olmayabilir..

4 comments:

RapunseLL said...

ne yazık oysa ne olur ki ikisi beraber kafalarını dönüp aynı anda baksalar birbirlerine...
bunu yaratan ne kibir mi yoksa gurur mu her ne ise onu yoketmek lazım anlamsız tanımsız ve saçma

Omer said...

Boyle bir film vardi. Iki sevgili ayriliyorlar, ve ters yonlerde yurumeye basliyorlar. 3 4 kere boyle geri donuyor her biri ama sonra vazgeciyor. Bu uzulmek icin yetmezmis gibi bir de sevgililerden biri arabanin altinda kaliyordu. Yonetmen biraz masosist olmali diye dusunmustum. Insan yeri geldiginde gururunu bir kenara birakabilmeli. Sevgilin seni terk mi etti, seyret arkadasindan gidisini. Donerse ne ala, donmezse de donmez. Hem araba da carpmaz o zaman seni.

books&me said...

sanırım Joe Black isimli filmden bahsediyorsunuz Brad Pitt'in.

Omer Kucuksakalli said...

Kesinlikle! Youtube'den buldum seyrettim, aklimda kalan o filmden bir sahneymis. Brad Pitt'in oynadigini unutmusum. Sahne oldukca etkili olmus demek ki bende! Unlu bir oyuncuyu bile geri plana itmis bellegim.

Camdan mezbahalar *

Bu yazıda hayvanlara yapılan işkencelerin videosunu neden izlemediğinizi ve neden izlemeniz gerektiğini yazıcam. " Kaz tüyünün n...